Senai Demirci, ailenin değerini anlattı

16 Ocak 2013 Çarşamba 16:48

Antalya’da düzenlenen ‘Aile ve değeri’ konulu konferansa konuşmacı olarak katılan Dr. Senai Demirci, mutluluğun temelinde fedakarlığın bulunduğunu, onun da ancak almadan vermekle mümkün olacağını söyledi.    Kepez...

Senai Demirci, ailenin değerini anlattı

Antalya’da düzenlenen ‘Aile ve değeri’ konulu konferansa konuşmacı olarak katılan Dr. Senai Demirci, mutluluğun temelinde fedakarlığın bulunduğunu, onun da ancak almadan vermekle mümkün olacağını söyledi.

    Kepez Belediyesi’nin Erdem Bayazıt Kültür Merkezi’nde düzenlediği konferansa şehir sakinleri yoğun ilgi gösterdi. Konferansı çok sayıda vatandaşın yanı sıra Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü ile İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüdai Vural da dinledi. Mutluluğun temelinde fedakarlığın yattığını dile getiren Senai Demirci, bunun da ancak almadan vermekle mümkün olabileceğini söyledi. Eşlerin birbirine karşı ilgili olması gerektiğini belirten Demirci, aile olabilmenin en temel ölçüsünün de kişilerin birbirine gösterdiği sevgi olduğunu kaydetti.

    Konferansın sonunda sahnede Erdem Bayazıt’a ait ‘Ülkemin İnsanlarına Dair’ adlı şiirini okuyan Başkan Hakan Tütüncü, Demirci’ye çiçek vererek teşekkür etti.


Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x