Sevgi çocuklarına eşofman takımı dağıtıldı

20 Şubat 2013 Çarşamba 16:21

Adana Valiliği tarafından hazırlanan Sevgiye Uzanan Eller Projesi kapsamında, yaklaşık bin öğrenciye eşofman takımı hediye edildi. Projeye katkıda bulunmak ve dönem içerisinde sportif faaliyetler dalında eğitim gören öğrencilerin daha sağlıklı...

Sevgi çocuklarına eşofman takımı dağıtıldı

Adana Valiliği tarafından hazırlanan Sevgiye Uzanan Eller Projesi kapsamında, yaklaşık bin öğrenciye eşofman takımı hediye edildi.

Projeye katkıda bulunmak ve dönem içerisinde sportif faaliyetler dalında eğitim gören öğrencilerin daha sağlıklı spor yapmalarını sağlamak amacıyla, Özel Gündoğdu Okulları tarafından yaptırılan 760 çift eşofman takımı Seyhan Abdurahim Karakoç İlköğretim Okulunda dağıtıldı. Yine aynı amaçla projeye destek veren Adana Ticaret Borsası tarafından yaptırılan 230 çift eşofman takımı da Yüreğir Koza İlkokulu ve Koza Ortaokulunda öğrencilere dağıtıldı.

Bin 200 öğrenci ile başlayan ve hayırsever kişi, kurum ve kuruluşlarca finanse edilen projenin 7. döneminde 30 ayrı dalda, 41 okulun katılımı ile 122 eğitim merkezinde yaklaşık 4 bin 337 öğrenciye sportif ve kültürel alanda eğitim verildi.

Törene Proje Koordinatörü Vali Yardımcısı Halis Arslan, Adana Özel Gündoğdu Okulları Kurucu Başkanı Yunus Gündoğdu, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Rüstem Özcan, Seyhan İlçe Milli Eğitimi Müdürü Recep İnce, Ticaret Borsası Başkan yardımcısı Ahmet Şendağ, Milli Eğitim Şube Müdürü Hacı Mustafa Erdoğan, okul idarecileri, öğretmen ve öğrenciler katıldı.Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x