Simitçiler Odası'ndan Sevgi Market’e destek

28 Aralık 2012 Cuma 09:38

Bursa Simitçiler ve Unlu Madde İmalatçıları Odası, Yıldırım Belediyesi tarafından ihtiyaç sahipleri için hazırlanan Sevgi Market’e unlu mamul desteği verecek.         Yeni başlatılan uygulama ile her...

Simitçiler Odası'ndan Sevgi Market'e destek

Bursa Simitçiler ve Unlu Madde İmalatçıları Odası, Yıldırım Belediyesi tarafından ihtiyaç sahipleri için hazırlanan Sevgi Market’e unlu mamul desteği verecek.

        Yeni başlatılan uygulama ile her perşembe poğaça, simit gibi unlu mamuller ve un verilecek. Bursa Simitçiler ve Unlu Madde İmalatçıları Odası Başkanı Erdal Pınar, Sevgi Market’e yardım amacıyla bu uygulamayı başlattıklarını belirterek, ihtiyaç sahibi vatandaşlara yardım elini uzatmanın kendilerini mutlu ettiğini kaydetti.

        Odaya bağlı simitçilerin desteği için de teşekkür eden Pınar, Sevgi Market’in vatandaşlara gıda ve giysi dağıtım günü olan Perşembe gününü özellikle seçtiklerini söyledi.

        Yıldırım Belediye Başkanı Özgen Keskin de “Kurulduğu günden bugüne Sevgi Market’e destek olanların tüm işleri hayırlı gitti. Her Perşembe bize simit, poğaça ve unlu mamuller getirerek destek olan esnafımızın Allah’ın izniyle işlerinde bol bereket olacaktır. Herkese teşekkür ederiz.” dedi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x