Siteler'e semt parkı yapılıyor

08 Şubat 2013 Cuma 17:18

Adıyaman Belediyesi vatandaşların sosyal hayatlarına katkıda bulunmak amacıyla yaptığı yeşil alan ve park çalışmalarına bir yenisini daha ekliyor. Siteler Mahallesi Polis Amca İlköğretim Okulu civarında yapımı devam eden semt parkı, vatandaşların...

Siteler'e semt parkı yapılıyor

Adıyaman Belediyesi vatandaşların sosyal hayatlarına katkıda bulunmak amacıyla yaptığı yeşil alan ve park çalışmalarına bir yenisini daha ekliyor.

Siteler Mahallesi Polis Amca İlköğretim Okulu civarında yapımı devam eden semt parkı, vatandaşların uğrak yeri haline gelecek. Bölgede yapılan parkta yeşil alanın yanı sıra vatandaşların spor yapma ihtiyacını da karşılamak için çeşitli spor alanları oluşturuluyor. Vatandaşlar bu sayede doğa ile iç içe vakit geçirirken, bir yandan da spor yapma imkânı bulacak. Parkın tamamlanmasıyla içinde basketbol sahası, kondisyon aletleri, kamelya, çocuk oyun grubu, yürüyüş parkurları ve yeşil alanlar yer alacak.

        Park yapımını gören mahalle sakinleri, “Bu bölgeye böyle bir alan çok gerekliydi. Burada bizler hem spor yapma imkânı bulacağız hem de çocuklarımızı gönül rahatlığıyla getireceğiz. Mahallemize katkılarından dolayı başta Belediye Başkanımız M. Necip Büyükaslan olmak üzere emek veren herkese teşekkür ediyoruz.” dedi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x