Sokak hayvanlarına sahip çıkan Aksaray Belediyesi'ne teşekkür

31 Ocak 2013 Perşembe 16:07

Aksaray’da Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezi'ndeki köpeklerin soğuktan korunması için kapalı mekânların önüne şeffaf branda yaptırıldı. Hayvan Hakları Federasyonu (HAYTAP) ve DOHAYKO Temsilcileri, sokak hayvanlarına duyarlılığından...

Sokak hayvanlarına sahip çıkan Aksaray Belediyesi'ne teşekkür

Aksaray’da Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezi'ndeki köpeklerin soğuktan korunması için kapalı mekânların önüne şeffaf branda yaptırıldı. Hayvan Hakları Federasyonu (HAYTAP) ve DOHAYKO Temsilcileri, sokak hayvanlarına duyarlılığından dolayı Aksaray Belediyesi’ne teşekkür etti.

        Belediye Veteriner Hekimliği yetkilileri, üstü ve etrafı kapalı mekânda kalan köpeklerin soğuktan etkilenmemesi için gereken her türlü önlemi aldıklarını belirtti. Yetkililer, “Aksaray Belediyesi Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezimizde bulunan sokak hayvanları gerek barınak gerekse bakım konusunda çok iyi şartlarda yaşıyor. Belediye Başkanımız Nevzat Palta, sokak hayvanlarının korunmasına çok büyük önem vermektedir. Başkanımızın talimatıyla merkezimizde bulunan köpeklerin kış şartlarında soğuktan etkilenmemesi için kapalı barınakların önüne şeffaf branda kapladık. Yaptığımız uygulama sayesinde hayvanlar soğuktan hiçbir zaman etkilenmeyecek, sıcak ortamda yaşamlarını sürdürecekler.” açıklamasını yaptı.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x