Spor Müze TIR’ı Adana’da

14 Mart 2013 Perşembe 17:31

Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu'nun işbirliğiyle gerçekleştirilen 'Gelin Spor Yapalım, Tek Galibi Dostluk Olsun' projesi kapsamında dolaşan Spor Müze TIR’ı Adana’ya geldi. TIR’ın bulunduğu...

Spor Müze TIR'ı Adana'da

Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu'nun işbirliğiyle gerçekleştirilen 'Gelin Spor Yapalım, Tek Galibi Dostluk Olsun' projesi kapsamında dolaşan Spor Müze TIR’ı Adana’ya geldi.

TIR’ın bulunduğu İstasyon meydanında düzenlenen etkinlikte konuşan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür Fazlı Bayram Hadi, sporu sevdirmenin yanında insanlara yeni arkadaşlık ve dostluklar kazandırılması amaçlanan projenin önemine değindi. Hadi, daha sonra Müze TIR’ı gezerek yetkililerden bilgi aldı.

Etkinlik alanına kurulan seyyar basketbol ve futbol sahalarında 15 dakikalık periyotlar halinde yapılacak maçlar, Fazlı Bayram Hadi ve ASKF Başkanı Ali Gülleri’nin başlama vuruşuyla start verildi. Yine aynı yerde kurulan alanlarda çeşitli branşlarda sporcular küçük bir gösteri sundu.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x