Suriyeli Emine Teyzeden Vali Al'a ziyaret

10 Mart 2015 Salı 14:25

Osmaniye Konaklama Merkezi ziyareti sırasında Osmaniye Valisi Kerem Al'ın makamına davet ettiği Suriyeli Emine Hacıoğlu, komşusu ve torunu ile birlikte Vali Al’a ziyarette bulundu. Emine Hacıoğlu’nu kapıda karşılayan Vali Kerem Al, ziyaretten...

Suriyeli Emine Teyzeden Vali Al'a ziyaret

Osmaniye Konaklama Merkezi ziyareti sırasında Osmaniye Valisi Kerem Al'ın makamına davet ettiği Suriyeli Emine Hacıoğlu, komşusu ve torunu ile birlikte Vali Al’a ziyarette bulundu.
Emine Hacıoğlu’nu kapıda karşılayan Vali Kerem Al, ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade ederek, “Emine Teyzemizle Osmaniye Konaklama Merkezi ziyaretimiz sırasında tanışmış bir süre sohbet etmiştik. Ne zaman isterse kendisine kapımız açık olduğu ifade etmiş ve herhangi bir sorunu olursa yardımcı olacağımızı belirtmiştik. Bugün bizim misafirimiz oldu, bizi mutlu etti” diye konuştu.

Emine Hacıoğlu ise kendilerine barınma imkânı sağladıkları için Vali Kerem Al'a teşekkür ederek, “Biz sizden razıyız, Allah da sizden razı olsun. Bize kucak açtınız, Allah bu ülkeyi korusun” diye konuştu.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x