Suruç Milli Eğitim Müdürlüğü'nden Cihan muhabirine plaket

24 Ocak 2013 Perşembe 16:44

Şanlıurfa Suruç İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, ilçenin eğitim ve öğretimde tanıtımı yanı sıra sosyal-kültürel çalışmalarının aktarılmasındaki çalışmalarından dolayı Cihan Haber Ajansı (Cihan) Suruç muhabirine teşekkür plaketi...

Suruç Milli Eğitim Müdürlüğü'nden Cihan muhabirine plaket

Şanlıurfa Suruç İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, ilçenin eğitim ve öğretimde tanıtımı yanı sıra sosyal-kültürel çalışmalarının aktarılmasındaki çalışmalarından dolayı Cihan Haber Ajansı (Cihan) Suruç muhabirine teşekkür plaketi verdi.


İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü' nde düzenlenen törene; İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Han Özdemir, şube müdürleri Harun Doğan ve Mehmet Özer katıldı. Özdemir, Doğu ve Güneydoğu’ da hem coğrafi hem sosyal ve kronikleşmiş sıkıntılardan dolayı eğitim-öğretim vermenin Batı’ya göre nispeten daha zor olduğunu belirterek,’’ Bu bölgede insan eğitimi ve öğretimi adına yapılan her türlü yatırımı bize destek vererek kamuoyuna paylaşan Cihan Haber Ajansına teşekkür ediyorum.’’ dedi.

Bölge eğitimcileri olarak Suruç’ ta emniyet ile işbirliğine giderek okullarda yaptıkları pekiştirici sosyal ve kültürel faaliyetlerin basın yolu ile halka ulaştırılmasında Cihan Haber Ajansı’na minnet duyduklarını ifade eden Özdemir,’’ Bölgemizin en önemli sorunu maalesef eğitim-öğretimdir. Çünkü yıllardan beri bölgede süregelen ve bölge halkına elem ve ızdırap veren sıkıntılar hep eğitimsizlik yüzünden olmuştur. İşte bu eğitim ve öğretim faaliyetlerinin tanıtımında objektif habercilik yaparak bize destek veren bölgede kardeşliğin fotoğrafını çeken Cihan'ın bölge temsilciliklerini kutluyorum.’’ diye konuştu.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x