Tahtaköprü’nün altın kızları

23 Nisan 2013 Salı 11:01

İnegöl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Okullararası 2. Küme Bayan Yıldız Takımı Voleybol Turnuvası'nda, Tahtaköprü Ortaokulu Bayan Yıldız Takımı şampiyon oldu. İnegöl grubunda yer alan Alanyurt Ortaokulu, Prof. Dr....

Tahtaköprü'nün altın kızları

İnegöl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Okullararası 2. Küme Bayan Yıldız Takımı Voleybol Turnuvası'nda, Tahtaköprü Ortaokulu Bayan Yıldız Takımı şampiyon oldu.

İnegöl grubunda yer alan Alanyurt Ortaokulu, Prof. Dr. Selçuk Yahşi Ortaokulu ve Cumhuriyet Ortaokulu ile birlikte mücadele ettiği gruptan lider olarak çıkan Tahtaköprü Ortaokulu Bayan Yıldız Voleybol Takımı, İnegöl’ü Bursa’da temsil etme hakkını elde etti. Beden Eğitimi öğretmeni dahi bulunmayan Okuldaki Yıldız Bayan Voleybol Takımı'nı çalıştıran Okul Müdürü Hasan Altınoğlu, "Geçen yıl yarı final kapısından dönen bayan voleybol takımımız çok iyi çalışarak bu sene grubu şampiyon olarak bitirdiler, Takımın başarısında emeği olan herkese ayrıca bizden maddi ve manevi desteğini esirgemeyen Belediye Başkanımız Sayın Eşref Yiğit’e şükranlarımızı sunuyoruz." dedi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x