Tane Tane Kapakları Toplayalım Engelleri Aşalım

16 Aralık 2012 Pazar 14:48

Adana Organize Sanayi Bölgesi Genel Sekreteri Mustafa Keskin, "Tane Tane Kapakları Toplayalım Engelleri Aşalım" sloganıyla hayata geçirilen proje kapsamında toplanacak mavi kapaklarla engellilere tekerlekli sandalye alacaklarını belirterek, "Onların...

Tane Tane Kapakları Toplayalım Engelleri Aşalım

Adana Organize Sanayi Bölgesi Genel Sekreteri Mustafa Keskin, "Tane Tane Kapakları Toplayalım Engelleri Aşalım" sloganıyla hayata geçirilen proje kapsamında toplanacak mavi kapaklarla engellilere tekerlekli sandalye alacaklarını belirterek, "Onların yüzlerini güldürmek istiyoruz." dedi.

Bölgenin ekonomik anlamda kalkınmasına önemli bir katkı sunan AOSB, sosyal sorumluluk projeleri ile de öne çıkmaya başladı. AOSB Bölge Müdürlüğü’nce ‘Tane Tane Kapakları Toplayalım Engelleri Aşalım’ sloganıyla hayata geçirilen proje ile birlikte toplanacak mavi kapaklarla engelliler için tekerlekli sandalye alınacak ve söz konusu sandalyeler de ihtiyaç sahibi engellilere dağıtılacak. AOSB Genel Sekreteri Mustafa Keskin, "Bölge Müdürlüğü olarak, kurumsal sosyal sorumluluk projemiz kapsamında başlatılan kampanya ile toplanacak kapaklar, muhtaç engelli vatandaşlarımıza engelli sandalyesi alımı için Adana Sakatlar Derneği’ne bedelsiz olarak, tutanak ile teslim edilecek." dedi.

AOSB’de üretimde bulunan işletmelere de çağrıda bulunan Mustafa Keskin, miktarı her ne olursa olsun toplanacak kapakların kendilerine teslim edilmesini istedi. Keskin, bu kampanya ile birlikte engelli vatandaşların karşılaştıkları engellerin aşılmasında bir nebze de olsa katkıda bulunarak, onların hayatlarını kolaylaştırmak istediklerini sözlerine ekledi.

Yorum Gönder

@name x