Taraftarlardan ilkokul öğrencilerine Adanaspor forması

22 Şubat 2013 Cuma 10:08

Adanaspor taraftarları Havuzlubahçe İlkokulu’nda 60 öğrenciye forma ve kırtasiye malzemesi dağıttı. Kendilerine Facebook Kaplanları adanı veren turuncu beyazlı taraftarlar, aralarında topladıkları paralarla aldıkları forma ve kırtasiye...

Taraftarlardan ilkokul öğrencilerine Adanaspor forması

Adanaspor taraftarları Havuzlubahçe İlkokulu’nda 60 öğrenciye forma ve kırtasiye malzemesi dağıttı.

Kendilerine Facebook Kaplanları adanı veren turuncu beyazlı taraftarlar, aralarında topladıkları paralarla aldıkları forma ve kırtasiye malzemelerini öğrencilere verdi. Taraftar grubu adına konuşan Mahir Alev, sosyal projelere başladıklarını, bu tür etkinliklerinin bundan sonra da devam edeceğini söyledi. Alev, her ay Adana merkez ve köylerdeki bir okula giderek forma ve kırtasiye ürünleri vereceklerini kaydetti. Amaçlarının hem çocukların ihtiyaçlarını karşılamak hem de onlara Adanaspor sevgisi aşılamak olduğunu aktaran Mahir Alev, çocukların yüzlerindeki mutluluğu görünce sevinçlerinin katlandığını ifade etti.

Formalarını giyen çocukların gözlerindeki parıltıya dikkat çeken Havuzlubahçe İlkolulu Sınıf Öğretmeni Şule Arıkan, Adanaspor taraftarlarına bu duyarlı davranışlarından dolayı teşekkür etti.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x