Tarsus Yarı Maratonu için kayıtlar başladı

01 Şubat 2013 Cuma 11:15

Mersin'in Tarsus ilçesinde 31 Mart Pazar günü yapılacak Uluslararası Tarsus Yarı Maratonu ve Halk Koşusu için kayıtlar başladı. Kaymakamlık desteği, Belediye ile Sağlık ve Eğitim Vakfı’nın sponsorluğunda bu yıl 9’ncusu yapılacak...

Tarsus Yarı Maratonu için kayıtlar başladı

Mersin'in Tarsus ilçesinde 31 Mart Pazar günü yapılacak Uluslararası Tarsus Yarı Maratonu ve Halk Koşusu için kayıtlar başladı.

Kaymakamlık desteği, Belediye ile Sağlık ve Eğitim Vakfı’nın sponsorluğunda bu yıl 9’ncusu yapılacak maraton kapsamında düzenlenecek konsere katılması istenilen sanatçılar için de anket açıldı.

Sadece www.tarsusmaraton.com veya www.tarsusmarathon.org siteleri üzerinde alınacak kayıtlar için 28 Şubat tarihine kadar 20 TL, 1 Mart-25 Mart tarihleri arası 30 TL ücret isteniyor. Ödemeler kredi kartı veya banka havalesi yoluyla yapılabilecek.

30 Mart Cumartesi günü 10.00’da Aznakay Parkı (Cetvel köprübaşı) önünden maraton tanıtım yürüyüşü ile başlayacak olan uluslararası etkinlik, aynı gün makarna partisiyle devam edecek.

Kültür Sanat Sokağı’nda 31 Mart Pazar günü saat 09.00’da başlayacak maraton sonunda yapılacak ödül törenin ardından ünlü sanatçıların katılacağı konserle etkinlik sona erecek.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x