Tarsus’ta elektrik konusundaki sıkıntılar ele alındı

13 Şubat 2013 Çarşamba 10:42

Mersin TEDAŞ İl Müdürü Mehmet Unsu, Tarsus Kaymakamı Orhan Şefik Güldibi’ni makamında ziyaret etti. TEDAŞ İl Müdürü Mehmet Unsu, ziyaret sırasında yaptığı açıklamada, İl Müdürlüğü olarak, Tarsus genelinde elektrik hizmetlerinde...

Tarsus'ta elektrik konusundaki sıkıntılar ele alındı

Mersin TEDAŞ İl Müdürü Mehmet Unsu, Tarsus Kaymakamı Orhan Şefik Güldibi’ni makamında ziyaret etti.

TEDAŞ İl Müdürü Mehmet Unsu, ziyaret sırasında yaptığı açıklamada, İl Müdürlüğü olarak, Tarsus genelinde elektrik hizmetlerinde kesinti olmaması için büyük bir gayretle çalıştıklarını söyledi. Elektrik sorunlarının çözümünde Tarsus’a her türlü desteği vereceklerinin altını çizen Unsu katkılarından dolayı Tarsus Kaymakamı Orhan Şefik Güldibi’ne teşekkür etti.

Kaymakam Güldibi ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, D400 kara yolundaki kullanıma kapalı olan üst geçidin Karayolları tarafından yeniden ihalesinin yapıldığını, yine D400 kara yolundan Tarsus Ayhan Bozpınar Anadolu Lisesi’ne güvenli geçiş için ikinci üst geçidin yapılacağını belirtti. Güldibi, “Gerek üst geçitlerin onarım ve yapım çalışmaları sürecinde ve gerekse de Tarsus’un elektrik sorunlarının çözümünde TEDAŞ İl Müdürlüğünün gerekli desteği verecek olmasından mutluluk duyuyoruz.” dedi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x