Tatvan Kaymakamlığı'ndan Gazeteciler Günü kutlaması

10 Ocak 2013 Perşembe 15:29

Bitlis’in Tatvan ilçesi Kaymakamlığı tarafından 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla ilçede görev yapan basın mensupları için kahvaltı programı düzenlendi. Bir otelin toplantı salonunda düzenlenen programda konuşan Tatvan...

Tatvan Kaymakamlığı'ndan Gazeteciler Günü kutlaması

Bitlis’in Tatvan ilçesi Kaymakamlığı tarafından 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla ilçede görev yapan basın mensupları için kahvaltı programı düzenlendi.

Bir otelin toplantı salonunda düzenlenen programda konuşan Tatvan Kaymakamı Murat Erkan, "Hepimizin gözü, kulağı olan, insanlarımıza doğru, gerçek bilgiyi en hızlı şekilde ulaştırmak üzere fedakarca çalışan gazetecilerimizin ve medya mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutlar, özelde de prensipli ve ilkeli duruşları ile yapmış oldukları olumlu ve pozitif haberciliğe katkılarından dolayı, Tatvan’da çalışan bütün gazeteci ve medya mensuplarını hasseten tebrik eder, çalışmalarında başarılar dilerim." dedi.

Kaymakam Erkan konuşmasının ardından gazetecilere hediyeleri takdim etti.

Düzenlenen programa Tatvan Kaymakamı Murat Erkan, Tatvan Cumhuriyet Başsavcısı Ümit Ünal, Jandarma Bölük Komutanı Binbaşı Ali Naci Aldemir, Tatvan Emniyet Müdürü Hikmet Başer, Tatvan Müftüsü Sebhatullah Kızılşah, Tatvan Sosyal Yardımlaşma Müdürü Beşir Avis ve Gazeteciler katıldı.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x