Tekvandoculardan Başkan Turgut’a teşekkür plaketi

26 Şubat 2015 Perşembe 14:43

Silifke Elit Gençlik ve Spor Kulübü Tekvando Takımı, Belediye Başkanı Dr. Mustafa Turgut’u makamında ziyaret ederek, verdiği destekten dolayı teşekkür plaketi takdim etti.Takım antrenörü Mehmet Ali Dursun burada yaptığı konuşmasında,...

Tekvandoculardan Başkan Turgut'a teşekkür plaketi

Silifke Elit Gençlik ve Spor Kulübü Tekvando Takımı, Belediye Başkanı Dr. Mustafa Turgut’u makamında ziyaret ederek, verdiği destekten dolayı teşekkür plaketi takdim etti.
Takım antrenörü Mehmet Ali Dursun burada yaptığı konuşmasında, "Başkanım, sizlerin desteği ve katkısıyla ilçemizin adını gerek yurt içi gerekse yurt dışı tüm müsabakalarda en iyi şekilde duyurmaktayız. Böylesine genç ve başarılı tekvandocularımızın ilçemizde yetişmesini ve ün kazanmasını sizlerin vermiş olduğu maddi ve manevi desteğe borçluyuz." dedi.

Belediye Başkanı Dr. Mustafa Turgut ise gençleri mutlaka kötü alışkanlıklardan ve sokaklardan uzaklaştırıp, boş vakitlerini uygun şekilde değerlendirmelerini sağlayarak, sporla tanıştırılmaları gerektiğini söyledi.

Yapılan ziyaretin sonunda Elit Gençlik ve Spor Kulübü Tekvando Antrenörü Mehmet Ali Dursun, Belediye Başkanı Dr. Mustafa Turgut’a teşekkür plaketi takdim etti.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x