Turistler, güzel havanın keyfini güneşlenerek çıkardı

16 Ocak 2013 Çarşamba 16:41

Antalya'nın Manavgat ilçesinde etkili olan sağanak ve soğuk yerini güneşli havaya bıraktı. Hafta sonunu otellerde geçiren turistler, yazdan kalma bir günün tadını çıkardı.     Sahilde şezlonklara uzanan turistler, bol...

Turistler, güzel havanın keyfini güneşlenerek çıkardı

Antalya'nın Manavgat ilçesinde etkili olan sağanak ve soğuk yerini güneşli havaya bıraktı. Hafta sonunu otellerde geçiren turistler, yazdan kalma bir günün tadını çıkardı.

    Sahilde şezlonklara uzanan turistler, bol bol güneşlenip kitap ve gazete okudu. Tatil için gelen İskandinav turistler ise 5 kilometrelik Side Sahil Yolu'nda Nordic Walking (İskandinav yürüyüşü) sporu yaptı. 10 günlük tatil için Almanya'dan Side'ye ailecek tatile geldiklerini belirten emekli Alman Dili Edebiyatı Öğretmeni Suppan Sanne, güneşli havada plajda şezlonga uzanarak Almanca kitap ve gazete okumayı tercih ettiğini söyledi. Almanya Duesseldorf’ta havanın soğuk olduğunu belirten Sanne, Side'de 2 gündür güneşli havada dolaşmaktan keyif aldıklarını kaydetti.

Belçikalı mimar Alex Monsedsder, eşi ile birlikte tatile geldikleri Side'de deniz kenarında güneşlenerek kitap okuduklarını kaydetti.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x