Türk Koop-İş Sendikası'ndan Tatvan’da eğitim semineri

25 Nisan 2015 Cumartesi 12:50

Türkiye Kooperatif, Ticaret, Eğitim ve Büro İşçileri Sendikası (Türk Koop-İş) tarafından Bitlis’in Tatvan ilçesinde Doğu ve Güneydoğu illerinden 16 ilden temsilci ve üyelerin katılımıyla iş güvenliği ve iş eğitimi semineri düzenledi.Tatvan’da...

Türk Koop-İş Sendikası'ndan Tatvan'da eğitim semineri

Türkiye Kooperatif, Ticaret, Eğitim ve Büro İşçileri Sendikası (Türk Koop-İş) tarafından Bitlis’in Tatvan ilçesinde Doğu ve Güneydoğu illerinden 16 ilden temsilci ve üyelerin katılımıyla iş güvenliği ve iş eğitimi semineri düzenledi.

Tatvan’da özel bir otelde gerçekleştirilen ve 3 gün boyunca devam edecek olan eğitimler öncesi mülki idare amirleri ve sivil toplum kuruluşu temsilcilerine yönelik önceki aşksam yemekli tanışma programı düzenleyen Türk Koop-İş sendikası düzenlenen programın ardından Tatvan ilçesinde iki gün boyunca Doğu ve Güneydoğu illerinden 16 ildeki temsilci ve üyelere iş güvenliği ve iş eğitimi semineri verecek.

Yaklaşık 300 kişinin katılımıyla Tatvan’da ki özel otelin konferans salonunda gerçekleşecek olan eğitim semineri kapsamında Bitlis, Van, Hakkari, Şırnak, Siirt, Batman, Malatya, Elazığ, Diyarbakır, Mardin, Tunceli, Erzurum, Kars, Ağrı, Bingöl ve Muş illerindeki sendika temsilcileri ve milli eğitim, emniyet, tapu kadastro, sosyal yardımlaşma vakfı, valilik, kaymakamlık ve hastanede çalışan üyelerine iş kazalarının önüne geçmek ve daha verimli bir çalışma için eğitim semineri vereceklerini belirten Türk Koop-İş Sendikası Van Şube Profesyonel İdari Sekreteri Haydar Hamza Çelebioğlu, eğitim öncesi tanışma ve eğlence programı düzenlediklerini söyledi.


Programa Sendika Genel Başkanı Eyüp Alemdar ve yönetim kurulunun da katıldığını ifade eden Çelebioğlu, eğitim seminerinin 3 gün devam edeceğini bildirerek şöyle konuştu: “Eğitimlere Doğu ve Güneydoğu illerimizden 16 il temsilcisi ve üyelerimiz katılıyor. Eğitimler iki gün boyunca devam edecek. Amacımız verilen eğitimlerle iş kazalarının önüne geçip, daha verimli çalışmayı teşvik etmektir. Bu 3 günlük program kapsamında hem eğitim seminerlerimiz olacak. Hem de Vangölü ve civarında gezi turlarımız olacak. İlimizde bu denli bir geniş katılımlı eğitim seminerimizde ilk defa yapılıyor. Bu açıdan da bu eğitim seminerinin ayrı bir önemi bulunuyor. Ben bu vesile ile organizasyonda emeği geçen ve katılım gösteren herkese teşekkür ediyorum.” Diye konuştu.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x