Üçüncü kattan aracın üzerine düşen yaşlı kadın yaralandı

04 Mayıs 2013 Cumartesi 17:43

Mersin’in Tarsus ilçesinde bir binanın üçüncü katından dengesini kaybederek park halindeki aracın üzerine düşen yaşlı kadın, yaralandı.Reşadiye Mahallesi Ali Menteşoğlu Caddesi 3002 Sokak üzerindeki bir binanın 3. katında oturan Ayşe...

Üçüncü kattan aracın üzerine düşen yaşlı kadın yaralandı

Mersin’in Tarsus ilçesinde bir binanın üçüncü katından dengesini kaybederek park halindeki aracın üzerine düşen yaşlı kadın, yaralandı.

Reşadiye Mahallesi Ali Menteşoğlu Caddesi 3002 Sokak üzerindeki bir binanın 3. katında oturan Ayşe Kılıç (82), iddiaya göre evde kimsenin olmadığı bir anda balkona çıktı. Balkondan aşağıya baktığı sırada başı dönen yaşlı kadın bir anda dengesini kaybederek apartman girişinde bulunan park halindeki 01 ZJ 118 plakalı küçük ticari aracın üzerine düştü.

Düşme esnasında önce araca çarpan kadın, daha sonra yan tarafa düştü. Kanlar içerisinde kalan yaşlı kadın, görgü tanıklarının haber vermesi ile olay yerine gelen Acil 112 Servis ambulansı ile Tarsus 70. Yıl Devlet Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı. Ayşe Kılıç’ın sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Polis, olayla ilgili soruşturma başlattı.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x