Uludağ Üniversitesi yardım gönüllülerini ödüllendirdi

27 Aralık 2012 Perşembe 09:57

Uludağ Üniversitesi (UÜ) bünyesinde oluşturulan ‘Engelli Öğrenci Destek Birimi’nin çalışmalarına destek veren gönüllü kurum ve kişiler ödüllendirildi. UÜ Öğretim Görevlisi Dr. Sıdıka Parlak'ın koordinatörlüğünde, Rektörlük...

Uludağ Üniversitesi yardım gönüllülerini ödüllendirdi

Uludağ Üniversitesi (UÜ) bünyesinde oluşturulan ‘Engelli Öğrenci Destek Birimi’nin çalışmalarına destek veren gönüllü kurum ve kişiler ödüllendirildi.

UÜ Öğretim Görevlisi Dr. Sıdıka Parlak'ın koordinatörlüğünde, Rektörlük A Salonu'nda yapılan törene, Rektör Prof. Dr. Kamil Dilek, Rektör Prof. Dr. Müfit Parlak ile öğretim üyeleri katıldı.

Törende ödüle layık görülen Bursa Valiliği, Büyükşehir Belediyesi, Nilüfer Kent Konseyi, İşkur, Oyak Renault, Tofaş ve Bosch firmalarının temsilcilerinin yanı sıra, akademisyenler, idari personel, öğrenciler ile ödül alanların yakınları da hazır bulundu.

Uludağ Üniversitesi’ne bağlı ‘Engelli Öğrenci Destek Birimi’ne özveri ile destek veren resmi ve özel kurumların temsilcilerine, akademisyen ve öğrencilere ödüllerini, Rektör Prof. Dr. Kamil Dilek ve Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Müfit Parlak verdi.Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x