Üniversite öğrencileri Belediye Başkanı Akdoğan’ı ziyaret etti

08 Mart 2013 Cuma 14:57

Niğde Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü öğrencileri, Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan’ı makamında ziyaret etti.Niğde Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü öğrencilerinden Banu...

Üniversite öğrencileri Belediye Başkanı Akdoğan'ı ziyaret etti

Niğde Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü öğrencileri, Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan’ı makamında ziyaret etti.

Niğde Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü öğrencilerinden Banu Ayşe Barluk, Okan Gökçe, Müzeyyen Yıldız’ın gerçekleştirdiği ziyarette öğrenciler Başkan Akdoğan’a sorularını yöneltti, belediyecilik hakkında bilgi aldı. Bilgi edinme ve tanışma adına düzenlenen ziyarette öğrenciler, Niğde Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Kulübü üyeleri olduklarını ve ileriki zamanlarda düzenleyebilecekleri programlara Belediye Başkanı Faruk Akdoğan’ın katkı sağlaması adına tanışma ziyaretinde bulunduklarını dile getirdi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Akdoğan, “Niğde, öğrenim gören üniversite öğrencilerinin ikinci memleketidir. Üniversite öğrencilerimizin her zaman destekçisi olduk, yanlarında olduk, bundan sonra da olmaya devam edeceğiz.” dedi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x