Üniversiteli arkadaşı tarafından boğazı kesilerek öldürüldü

21 Şubat 2013 Perşembe 13:30

Antalya’nın Alanya ilçesinde bir kişi, üniversite öğrencisi aşırı alkollü olan arkadaşı tarafından boğazı kesilerek öldürüldü. Dün Gökhan Ş. memleketi Ordu’dan Alanya Adliyesi'ne daha önceki bir olaydan dolayı ifade vermeye geldi....

Üniversiteli arkadaşı tarafından boğazı kesilerek öldürüldü

Antalya’nın Alanya ilçesinde bir kişi, üniversite öğrencisi aşırı alkollü olan arkadaşı tarafından boğazı kesilerek öldürüldü.

Dün Gökhan Ş. memleketi Ordu’dan Alanya Adliyesi'ne daha önceki bir olaydan dolayı ifade vermeye geldi. İddiaya göre, arkadaşı Adem Aydın tarafından garajda karşılanan Gökhan Ş.(25), gündüz gezdikten sonra Oba beldesi Babaoğlu Mahallesi Çiftçioğlu Sokak'ta bulunan üniversiteli arkadaşlarının kaldığı eve geldi. İki arkadaş, burada yemek yedikten sonra alkol almaya başladı. Bir süre sonra tartışmaya başlayan iki arkadaş kavga etti. İddaya göre, Gökhan Ş, içkinin de tesiriyle arkadaşı Aydın’ın boğazını bıçakla keserek öldürdü.

Üç öğrencinin daha kaldığı eve baskın yapan jandarma zanlıyı gözaltına aldı. Olay yerinde yapılan incelemelerden sonra Aydın’ın cesedi Alanya Belediyesi Mezarlığı morguna kaldırıldı.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x