Ünye Belediyesi’ne iki çöp kamyonu tahsis edildi

01 Şubat 2013 Cuma 15:38

Ünye Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü, araç filosuna 2 adet çöp kamyonu daha ekledi.Ünye Belediye Başkanı Ahmet Arpacıoğlu, günümüzde çevre kirliliği meselesinin bütün dünyada üzerinde en fazla durulması gereken konularından...

Ünye Belediyesi'ne iki çöp kamyonu tahsis edildi

Ünye Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü, araç filosuna 2 adet çöp kamyonu daha ekledi.

Ünye Belediye Başkanı Ahmet Arpacıoğlu, günümüzde çevre kirliliği meselesinin bütün dünyada üzerinde en fazla durulması gereken konularından biri olduğunu ifade etti. Arpacıoğlu, "Meselenin çözümünde en büyük sorumluluk yerel yönetimlere düşmektedir. Beldemiz de bu sorumluluk bilinci ile araç gereç donanım ve bilgi açısından, her geçen gün kendini yenileyerek hizmet kalitesini artırmaya çalışmaktadır.” dedi.

Başkan Arpacıoğlu, bu hizmet anlayışı nedeniyle Belediyemiz Destek Hizmetleri Müdürlüğü'nce iki adet çöp kamyonu alındığını belirtti. Arpacıoğlu, şöyle dedi: "Her birinin fiyatı 137 bin 500 TL, kapasitesi 13+1.5 metreküp olan araçlarımız, Ford Kargo (1826) 2012 modeldir. Belediyemiz, bu araçlarla hizmet çalışmalarına biraz daha hız vermiş olacaktır. Belediyemiz ve ilçemiz için hayırlı olsun.”

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x