Uşak Mehmet Atak Toplum Ruh Sağlığı Merkezi hastaları program düzenledi

18 Nisan 2013 Perşembe 11:12

Uşak Kamu Hastaneleri Birliği, Uşak Devlet Hastanesi ve Mehmet Atak Toplum Ruh Sağlığı Merkezi tarafından, Atatürk Kültür Merkezi'nde bir program düzenlendi. Programa Vali Mehmet Ufuk Erden ve eşi Yeşim Erden, Kamu Hastaneleri Genel Sekreteri...

Uşak Mehmet Atak Toplum Ruh Sağlığı Merkezi hastaları program düzenledi

Uşak Kamu Hastaneleri Birliği, Uşak Devlet Hastanesi ve Mehmet Atak Toplum Ruh Sağlığı Merkezi tarafından, Atatürk Kültür Merkezi'nde bir program düzenlendi. Programa Vali Mehmet Ufuk Erden ve eşi Yeşim Erden, Kamu Hastaneleri Genel Sekreteri Yalçın Atlı, hastane yetkilileri ve hasta yakınları katıldı.

Mehmet Atak Toplum Ruh Sağlığı Merkezi'nde eğitim ve tedavi gören hastalar tarafından hazırlanan program, elişi ve resim sergisiyle başladı. Sergiyi gezen Vali Erden ve eşi, hastalar tarafından yapılan eserler hakkında bilgi aldı. Daha sonra Atatürk Kültür Merkezi 1 no'lu salonda devam eden programın açılış konuşmasını yapan Genel Sekreteri Atlı, merkezi hakkında bilgi verdi. Konuşmaların ardından merkezde tedavi ve eğitim görenler tarafından hazırlanan, “Güzel Gören, Güzel Düşünür” isimli skeç, şarkılar ve şiirler sunuldu.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x