Üstgeçidi olmayan yoldan geçen vatandaşlar hayatını tehlikeye atıyor

24 Mart 2013 Pazar 14:58

Antalya'nın merkezinde bulunan Adnan Menderes Bulvarı'nda üstgeçit olmayışı, yoldan karşıya geçen vatandaşları zor durumda bırakıyor.Mevlana Kavşağı ile Yener Ulusoy Bulvarı arasında yer alan Adnan Menderes Bulvarı’nda yol boyunca...

Üstgeçidi olmayan yoldan geçen vatandaşlar hayatını tehlikeye atıyor

Antalya'nın merkezinde bulunan Adnan Menderes Bulvarı'nda üstgeçit olmayışı, yoldan karşıya geçen vatandaşları zor durumda bırakıyor.

Mevlana Kavşağı ile Yener Ulusoy Bulvarı arasında yer alan Adnan Menderes Bulvarı’nda yol boyunca üst geçit yok. Karşıdan karşıya geçmek isteyenler ya caddenin iki ucundaki ışıklara uzun bir yürüyüş yapacak ya da hızlı gelen araçların arasından hayatını tehlikeye atarak geçecek. Caddede araçlar için altgeçit olması trafiğin hızlı akmasına neden oluyor. Yayalar da karşıdan karşıya geçerken, araçlar hızlı geldiği için ölüm tehlikesiyle karşı karşıya kalıyor. Özellikle engelli ve bebeği olan vatandaşlar için durum daha da zor bir hal alıyor.

Vatandaşlar da bu durumdan şikayetçi. İsmini vermek istemeyen bir vatandaş, buradan çok sık geçtiğini, her seferinde ölümle burun buruna geldiğini belirtiyor ve yetkililerden bir an önce buraya bir üstgeçit yapılmasını istiyor.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x