Vali Cengiz: Gazeteciler, idare ile halk arasında etkileşim görevi yapıyor

11 Ocak 2013 Cuma 11:08

Sinop Valisi Ahmet Cengiz; eksiklerin, sorunlarının çözümlenmesinde gazetecilerin, idare ile halk arasında bir etkileşim görevi yaptığını söyledi. Sinop Valisi Ahmet Cengiz, Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle Sinop genelinde görev...

Vali Cengiz: Gazeteciler, idare ile halk arasında etkileşim görevi yapıyor

Sinop Valisi Ahmet Cengiz; eksiklerin, sorunlarının çözümlenmesinde gazetecilerin, idare ile halk arasında bir etkileşim görevi yaptığını söyledi.

Sinop Valisi Ahmet Cengiz, Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle Sinop genelinde görev yapan gazetecilerle düzenlenen yemekte bir araya geldi. Polisevi'nde düzenlenen yemeğe, Garnizon ve İl Jandarma Komutanı J. Albay Osman Coşkun, İl Emniyet Müdürü Şeref Aytekin, 15 Eylül Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cengiz Demirel, Sinop Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Hikmet Kurada, Valilik Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Hakan Şimşek ile il genelinde faaliyette bulunan gazete ve radyo sahipleri ile çalışanları katıldı.

Yemekte konuşan Vali Cengiz, “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla ilimizde görev yapan tüm gazetecilerin gününü kutluyorum. Kamu hizmetlerinin halka yansıtılmasında, halkın talep ve ihtiyaçlarının, eksikliklerinin, sorunlarının çözümlenmesinde gazeteciler, idare ile halkımız arasında bir etkileşim görevi yapıyorlar. Yaptığımız hizmet ve çalışmaları vatandaşlarımıza etkin bir şekilde iletiyorlar. Vatandaşlarımızın taleplerini de yaptıkları yayınlarla bizlere aktarıyorlar, bizler de vatandaşlarımızın talep ve isteklerini çözmeye çalışıyoruz. 2013 yılının basın çalışanları açısından güzel ve hayırlı bir yıl olması diliyorum.” dedi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x