Veliler, sanat etkinliğinde bir araya geldi

18 Ocak 2013 Cuma 13:41

Zonguldak Fatih Koleji Okul Aile Birliği anneleri ebru, küçülen kâğıt ve takı-tasarım sanat etkinliğinde bir araya geldi. Görsel sanatlar öğretmeni Zeynep Anursal’dan ebru ve küçülen kağıt eğitimi alan veliler, gün boyunca sanat etkinliği...

Veliler, sanat etkinliğinde bir araya geldi

Zonguldak Fatih Koleji Okul Aile Birliği anneleri ebru, küçülen kâğıt ve takı-tasarım sanat etkinliğinde bir araya geldi.

Görsel sanatlar öğretmeni Zeynep Anursal’dan ebru ve küçülen kağıt eğitimi alan veliler, gün boyunca sanat etkinliği yapmanın sevincini yaşadı. Veliler, bir yandan sanat şenliği yaparken, diğer yandan velilerin hazırladığı gıda kermesine katıldı.

Öğrencilerden sonra ebeveynlere de sanat tekniklerini anlatma imkânı bulduklarını ifade eden görsel sanatlar öğretmeni Zeynep Anursal, “Bu sanat şenliğini velilerimiz düzenledi. Biz rehberlik yaptık. Bizden öğrendiklerini diğer velilerimize aktardılar. Sanat sayesinde velilerimiz arasında çok güzel bir kaynaşma oldu. Velilerimizle sanata dair güzel bir gün geçirdik. Görevli velilerimiz ve katılımcı sanatsever velilerimize teşekkür ediyorum.” dedi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x