Yağışlar nedeniyle 5 Ocak Stadı'ndaki etkinlikler ertelendi

02 Ekim 2013 Çarşamba 12:14

Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fazlı Bayram Hadi, ‘Amatör Spor Haftası’ etkinlikleri kapsamında bugün yapılması planlanan ödül töreni ile futbol karşılaşmasının yağıştan dolayı ileri tarihe ertelendiğini söyledi.Hadi,...

Yağışlar nedeniyle 5 Ocak Stadı'ndaki etkinlikler ertelendi

Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fazlı Bayram Hadi, ‘Amatör Spor Haftası’ etkinlikleri kapsamında bugün yapılması planlanan ödül töreni ile futbol karşılaşmasının yağıştan dolayı ileri tarihe ertelendiğini söyledi.
Hadi, Şube Müdürü Kazım Tekin, Cemal Demirağ ile Spor Servisi Şefi Hanifi Altun’un sabah erken saatlerde 5 Ocak Stadı’na giderek incelemelerde bulunduklarını ifade eden Hadi, çim zemini ve sporcuların sağlını korumak için 2013 sezonunda dereceye giren amatör takımlar için düzenlenen ödül töreni ile ardından yapılması planlanan TEK Spor-Hadırlıgücü futbol karşılaşmasının ileri tarihe ertelendiğini kaydetti. Hadi, 30 Eylül Pazartesi günü kortej yürüyüşü ile başlayan ‘Amatör Spor Haftası’nın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Halkoyunları ekibi, cimnastik gösterileri, okçuluk, masa tenisi, hentbol, sutopu karşılaşmalarıyla 6 Ekim Pazar gününe kadar süreceğini de sözlerine ekledi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x