Yangın gözetleme kulelerinin standartları yükseltildi

20 Aralık 2012 Perşembe 09:53

Bursa Orman Bölge Müdürlüğü'nün 2012 yılı büyük onarım programında olan 6 adet yangın gözetleme kulesinin onarımı tamamlandı. Bursa Orman Bölge Müdürlüğüne bağlı Bursa, Bilecik, Mustafakemalpaşa, Keles ve Orhaneli Orman İşletme...

Yangın gözetleme kulelerinin standartları yükseltildi

Bursa Orman Bölge Müdürlüğü'nün 2012 yılı büyük onarım programında olan 6 adet yangın gözetleme kulesinin onarımı tamamlandı.

Bursa Orman Bölge Müdürlüğüne bağlı Bursa, Bilecik, Mustafakemalpaşa, Keles ve Orhaneli Orman İşletme Müdürlüklerinin yangın gözetleme kuleleri yaklaşık 140 bin TL harcanarak onarıldı. Bursa’da Üsküptepe, Ekinli, Belpınar ve Delice Yangın gözetleme kuleleri ile Bilecik Orman İşletme Müdürlüğü'nün Manastır ve Erecek yangın kulelerinde onarımlar tamamlandı.

Daha önce kulelerde bulunmayan veya varsa da belirli standartta olmayan mutfak, banyo, tuvalet, gözetleme terası gibi kısımlar yenilenerek kulelerde görev yapan personelin hizmetine sunuldu.

Bursa Orman Bölge Müdürü Ahmet Köksal Coşkun, amaçlarının personelin görev yaptığı şartların iyileştirilmesi ile daha düzenli şartlarda görev yapmasını sağlamak olduğunu dile getirdi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x