Yaşlılık ve çocuk derneklerinden Başkan İnegöl'e ziyaret

02 Şubat 2013 Cumartesi 10:39

Dünya Yaşlılık Derneği ile Dünya Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Derneği yöneticileri, Bolu'nun Mudurnu Belediye Başkanı Mehmet İnegöl'ü ziyaret etti. Görüşmede, yaşlılar ve çocuklarla ilgili uluslararası çeşitli projeler ele alındı....

Yaşlılık ve çocuk derneklerinden Başkan İnegöl'e ziyaret

Dünya Yaşlılık Derneği ile Dünya Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Derneği yöneticileri, Bolu'nun Mudurnu Belediye Başkanı Mehmet İnegöl'ü ziyaret etti. Görüşmede, yaşlılar ve çocuklarla ilgili uluslararası çeşitli projeler ele alındı.

Dünya Yaşlılık Derneği (DÜYADER) Başkanı Umut Çınar, Yönetim Kurulu Üyesi Orkun Saraçoğlu ile Dünya Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Derneği Başkanı Eda Saraçoğlu, Mudurnu Belediye Başkanı Mehmet İnegöl’ü makamında ziyaret ettiler. Mudurnu’nun tarihi ile başkanın yaşlılar ve çocuklarla ilgili çalışmaları konusunda bilgi alan dernek başkanları ve yönetim kurulu, kimsesiz çocuklar ve yaşlılarla ilgili çeşitli uluslararası çeşitli projelerde de bir araya gelme kararı aldılar.

Öte yandan sekiz yaşındaki Efe ve Kaan Saraçoğlu, Dünya Yaşlılık Derneği ve Dünya Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Derneği adına Belediye Başkanı Mehmet İnegöl ile röportaj yaptı. Çocuklar, Başkan İnegöl'e Mudurnu tarihi ve kültürü ile ilgili sorular yanı sıra çocuklar ve yaşlılarla ilgili ne gibi çalışmalar yaptığını sordu.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x