Yeni evli çift tavanı akan evde hayat mücadelesi veriyor

22 Aralık 2012 Cumartesi 11:50

Osmaniye’nin Kadirli ilçesinde yeni evlenen Çalar çifti, tavanı akan evde hayat mücadelesi veriyor.Yeni Mahalle 126.sokakta ikamet eden yeni evli Olgun ve Gül Çalar çifti, soğuk ve yağışlı havada tek odalı evlerinde zor şartlar altında hayat...

Yeni evli çift tavanı akan evde hayat mücadelesi veriyor

Osmaniye’nin Kadirli ilçesinde yeni evlenen Çalar çifti, tavanı akan evde hayat mücadelesi veriyor.

Yeni Mahalle 126.sokakta ikamet eden yeni evli Olgun ve Gül Çalar çifti, soğuk ve yağışlı havada tek odalı evlerinde zor şartlar altında hayat mücadelesi içinde yaşamlarını sürdürüyor.
Eşiyle kaçarak evlendiklerini söyleyen Olgun Çalar, “ 8 ay önce eşimle kaçarak evlendik. Annemin evinin yanında boş bir odada yaşıyoruz. Ne yiyeceğimiz var nede sobamız. Eşim 7 aylık hamile ve sık sık hasta oluyor. Evin içerisinde bir halımız bile yok. Annem ne pişirirse bir kap yemek bize de veriyor onu yiyoruz. Yakında bir erkek çocuğumuz olacak, bu şartlarda onu nasıl koruyacağız.”dedi.

Anne Gül Çalar ise yakın bir zamanda bebeğinin doğacağını söyleyerek, “ Eşim işsiz. Maddi durumumuz iyi değil. Bebeğimle bu tavanı akan buz gibi evde nasıl yaşayacağız bilmiyorum. Allah rızası için hayır severlerden yardım bekliyoruz .”diye konuştu.

Yorum Gönder

@name x