Yeni yönetimden oda yönetimine nezaket ziyareti

13 Şubat 2013 Çarşamba 16:27

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde, geçen hafta kongresini gerçekleştiren Çilek Halk Otobüsleri Kooperatifi yeni yönetimi, Şoförler Odası Başkanı Cevdet Civelek ve yönetimine nezaket ziyaretinde bulundu. Geçtiğimiz hafta cumartesi günü Sevgi...

Yeni yönetimden oda yönetimine nezaket ziyareti

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde, geçen hafta kongresini gerçekleştiren Çilek Halk Otobüsleri Kooperatifi yeni yönetimi, Şoförler Odası Başkanı Cevdet Civelek ve yönetimine nezaket ziyaretinde bulundu.

Geçtiğimiz hafta cumartesi günü Sevgi Barış Dostluk Düğün Salonu'nda iki liste halinde gidilen kongrede, üyelerin desteğini alarak yeniden başkanlığa seçilen Murat Akyüz ve yeni yönetim, Ereğli Şoförler Odası Başkanı Cevdet Civelek ve yönetimine ziyarette bulundu. Yönetim olarak tam kadro gerçekleşen ziyarette konuşan Özel Çilek Halk Otobüsleri Kooperatifi Başkanı Murat Akyüz, üyelerin güveni ile yeniden başkanlığa seçildiğini ve bundan sonra yeni çalışmalar yaparak 2 senelik görev sürelerini en iyi şekilde değerlendireceklerini ifade etti.

Ereğli Şoförler Odası Başkanı Cevdet Civelek de yeni yönetime hayırlı olsun dileklerinde bulunurken, çalışmalarda başarılar diledi. Ziyarette, Oda Başkan Vekili Ahmet Küçük de yeni yönetime başarı dileklerinde bulundu.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x