Yenimahalle Belediye binası yenileniyor

12 Ocak 2013 Cumartesi 15:46

Ankara Yenimahalle Belediyesi Başkanlık Hizmet Binası daha iyi hizmet vermek amacıyla yenileniyor. 40 bin metrekare kapalı alanı bulunan belediye binasının bütün katları son teknolojiyle donatılıyor. Üç yıldır aşamalı olarak belediye binasının...

Yenimahalle Belediye binası yenileniyor

Ankara Yenimahalle Belediyesi Başkanlık Hizmet Binası daha iyi hizmet vermek amacıyla yenileniyor.

40 bin metrekare kapalı alanı bulunan belediye binasının bütün katları son teknolojiyle donatılıyor. Üç yıldır aşamalı olarak belediye binasının tüm katlarını yenileyen belediye, son olarak dördüncü kata el attı. Belediye girişini beş yıldızlı otel resepsiyonu haline getiren diğer katları yeniden düzenleyen belediye, dördüncü katta, akustik özellikli ve ses yalıtımlı 250 kişilik konferans salonu, kulis, belediye meclis üyeleri ve parti gruplarının kullanımı için yeni ve konforlu odaların tadilatını yapıyor.

Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar “Yaklaşık 2 yıl önce aşamalı olarak başlattığımız yenileme çalışmalarında sona gelindi. Şu anda hizmet binamızın en son katı olan 4’üncü kattaki yenileme çalışmaları kış şartlarına rağmen tüm hızıyla devam ediyor. Yenilenen binamızda, vatandaşlarımıza daha kaliteli hizmet vererek aynı zamanda zaman, enerji ve emek tasarrufu sağlayacağız. Binayla ilgili projeyi hazırlarken halkımız için her türlü kolaylığı sağlamayı ilke edindik. Belediyeler hizmet kurumlarıdır. Halkımız daima en iyisine layıktır.” dedi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x