Yenimahalle Zabıtası'ndan yılbaşı denetimi

30 Aralık 2012 Pazar 14:50

Yenimahalle Belediyesi Zabıta Müdürlüğü'ne bağlı ekipler, yılbaşı öncesi kuruyemiş imalathanelerini denetleyerek resmi evrak, temizlik, fiyat tarifeleri ve ürünlerin son kullanma tarihlerini inceledi.Yenimahalle Belediyesi Zabıta Müdürlüğü'ne...

Yenimahalle Zabıtası'ndan yılbaşı denetimi

Yenimahalle Belediyesi Zabıta Müdürlüğü'ne bağlı ekipler, yılbaşı öncesi kuruyemiş imalathanelerini denetleyerek resmi evrak, temizlik, fiyat tarifeleri ve ürünlerin son kullanma tarihlerini inceledi.

Yenimahalle Belediyesi Zabıta Müdürlüğü'ne bağlı ekipler, vatandaşların daha kaliteli ve sağlıklı ürünleri tüketebilmeleri amacıyla yılbaşı öncesi denetimlerini sıklaştırdı. GİMAT’ta bulunan kuruyemiş imalathanelerini denetleyen yetkililer, kuruyemiş üretiminin ve satışlarının sağlıklı ortamlarda yapılıp yapılmadığını inceledi. İş yerlerinin genel temizliği, iş yeri açma ve çalışma ruhsatları ile ürünlerin son kullanma tarihlerini kontrol eden zabıta ekipleri, ürünlerin imalatından paketlenmesine kadar her aşamayı dikkatle inceledi.

Vatandaşların, sağlıklı ve kaliteli ürünlere ulaşmaları için denetimlerini artırdıklarını belirten Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, “İşletme sahiplerimizden sorumlulukları konusunda daha dikkatli ve titiz olmalarını rica ediyoruz. Bu bilinci, denetim tedbirleri olarak değil, insanlık ve sağlık adına ortaya koymalıyız. Yenimahalleli hemşehrilerimizin sağlık ve huzur içinde bir yılbaşı geçirmeleri amacıyla tüm tedbirleri aldık." dedi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x