Yerköy Şehit Sedat Nezih Özok Lisesi'nin bakım ve onarımı yapıldı

15 Şubat 2013 Cuma 11:53

Yozgat’ın Yerköy ilçesinde Kız Meslek Lisesi ile birleştirilen Şehit Sedat Nezih Özok Kız Teknik ve Meslek Lisesi’nde yapılan yenileme çalışmaları tamamlandı.Okul Müdürü Yaşar Demir yaptığı açıklamada, bakanlık tarafından iki...

Yerköy Şehit Sedat Nezih Özok Lisesi'nin bakım ve onarımı yapıldı

Yozgat’ın Yerköy ilçesinde Kız Meslek Lisesi ile birleştirilen Şehit Sedat Nezih Özok Kız Teknik ve Meslek Lisesi’nde yapılan yenileme çalışmaları tamamlandı.

Okul Müdürü Yaşar Demir yaptığı açıklamada, bakanlık tarafından iki uygulama atölyesi yapımı için gönderilen ödenek tasarruflu kullanılarak en iyi şekilde değerlendirildiğini söyledi. Demir, "Okulumuzda imkanlar ölçüsünde güzellik ve saç bakımı atölyesi, cilt bakım, hasta bakım ve yaşlı bakım atölyesi olmak üzere dört adet atölye yapıldı. Ayrıca okulun su tesisatının çatısının bakım ve onarımları yapıldı. Buna ek olarak okulun bütün koridor ve merdivenlerin zemin döşemesi sırlı porselenle kaplandı ve duvarlardaki kirlilik tabir edilen bölüm 150 santim yükseklikte seramik kaplama yapılarak iç kısmın boya ve badana işleri tamamlandı. Okulun bahçe kapısı otomatik raylı kapı haline dönüştürüldü. Binaya giriş bölümlerinin merdiven tırabzanları ile sundurmaları yaptırıldı. Eğitim öğretim yılı başında kapıları değiştirilen ve personel tuvaletleri yenilenen Kız Meslek Lisesi yepyeni bir yüze kavuştu." diye konuştu.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x