Yeşilli'nin vergi şampiyonları ödüllendirildi

05 Mart 2013 Salı 11:33

Vergi Haftası kutlamaları çerçevesinde Mardin’in Yeşilli ilçesinde en fazla vergi veren mükellefler ödüllendirildi. Kurumlar Vergisi kategorisinde Bayhoca Ulusal Taş. Gıda. Petrol. Tek Otomotiv Ticaret Ltd. Şirketi birinci olurken, Gerçek Usul...

Yeşilli'nin vergi şampiyonları ödüllendirildi

Vergi Haftası kutlamaları çerçevesinde Mardin’in Yeşilli ilçesinde en fazla vergi veren mükellefler ödüllendirildi. Kurumlar Vergisi kategorisinde Bayhoca Ulusal Taş. Gıda. Petrol. Tek Otomotiv Ticaret Ltd. Şirketi birinci olurken, Gerçek Usul Gelir Vergisi'nde ise Yeşilli Eczanesi birinci sırada yer aldı.

Vergi rekortmenlerinin ödüllerini Yeşilli Mal Müdürü Koray Sarımsak ve Mali Müşavir Şehabettin Şafak takdim etti. Vergi rekortmenlerine hediyelerini takdim eden Sarımsak, gurur verici bir tabloda yer almaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi.

Vergi rekortmenlerini tebrik eden Mali Müşavir Şehabettin Şafak ise "Bilinçli bir vatandaş olmanın en güzel örneklerinden birisi olan vergi mükellefliğini yerine getiren arkadaşları tebrik ediyorum." ifadelerini kullandı.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x