Yıldırımhanlı öğrenci krosta il birincisi oldu

04 Ocak 2013 Cuma 14:22

Mersin'in düşman işgalinden kurtuluş yıl dönümü nedeniyle düzenlenen liseler arası atletizm kros yarışlarında Özel Yıldırımhan Lisesi öğrencisi Hassan Suleyman birinci oldu. Kentin düşman işgalinden kurtuluşunun 91. yıl dönümü...

Yıldırımhanlı öğrenci krosta il birincisi oldu

Mersin'in düşman işgalinden kurtuluş yıl dönümü nedeniyle düzenlenen liseler arası atletizm kros yarışlarında Özel Yıldırımhan Lisesi öğrencisi Hassan Suleyman birinci oldu.
Kentin düşman işgalinden kurtuluşunun 91. yıl dönümü düzenlenen değişik etkinliklerle kutlanıyor. Kutlamalar kapsamında Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen liseler arası atletizm yarışmasında öğrencilerinin birinci olduğunu aktaran Okul Müdürü Nurettin Koca, öğrencilerinden İbrahim Muhammet'in de dördüncülüğü elde ettiğini söyledi. Öğrencilerini başarılarından dolayı kutlayan Müdür Koca, “Eğitim öğretimin yanında sosyal ve sportif etkinliklere de önem veriyoruz. Sadece sınavlarda değil her yarışmada iddialıyız. Çocuklarımız da aldıkları derecelerle bizleri mahcup etmiyor. Hepsine teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x