Yozgat Bilal Şahin Okuma Salonu öğrencilerinden okul gezisi

24 Aralık 2012 Pazartesi 15:43

Yozgat Eğitimciler Derneği ve Halk eğitim Merkezi işbirliği ile açılan Bilal Şahin Okuma Salonu öğrencileri, ildeki Anadolu Lisesi ve Sağlık Meslek Lisesi okullarını ziyaret etti.        Okuma salonu yöneticisi...

Yozgat Bilal Şahin Okuma Salonu öğrencilerinden okul gezisi

Yozgat Eğitimciler Derneği ve Halk eğitim Merkezi işbirliği ile açılan Bilal Şahin Okuma Salonu öğrencileri, ildeki Anadolu Lisesi ve Sağlık Meslek Lisesi okullarını ziyaret etti.

        Okuma salonu yöneticisi Servet Kılıç yaptığı açıklamada, öğrencilerin stres atmasını ve değişik ortamlarda bulunmasını sağlamak amacıyla ildeki iki okulu ziyaret ettiklerini belirtti. Kılıç, "Hayırsever iş adamı Bilal Şahin’in desteğiyle açtığımız salonumuzda eğitim gören öğrencilerimize yönelik çeşitli etkinlikler düzenliyoruz. Bu kapsamda deneme sınavlarında başarılı olan öğrencilerimize çeşitli ödüllerin yanı sıra bu tür geziler düzenleyerek motive etmeye çalışıyoruz. Bu tür etkinliklerin başarıya katkısı büyüktür. Bu yüzden böyle etkinlikleirmiz devam edecek." dedi.

        Öğrenciler okul ziyaretinin ardından Şahin Tepesi'ne çıkarak Yozgat’ı kuş bakışı seyretmenin keyfine vardı. Öğrencilere burada çeşitli ikramlarda bulunuldu.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x