Eski HAS Partili 50 üye MHP'ye Katıldı

23 Aralık 2012 Pazar 14:19

Geçen eylül ayında feshedilen HAS Parti'nin Şefaatli İlçe Başkanı Coşkun Ölçü ve aralarında yönetim kurulu üyelerinin de bulunduğu 50 kişi MHP'ye katıldı.             MHP Yozgat...

Eski HAS Partili 50 üye MHP'ye Katıldı

Geçen eylül ayında feshedilen HAS Parti'nin Şefaatli İlçe Başkanı Coşkun Ölçü ve aralarında yönetim kurulu üyelerinin de bulunduğu 50 kişi MHP'ye katıldı.

             MHP Yozgat İl Başkanı Cevdet Kaya, partisinin Şefaatli İlçe Başkanlığı'nda düzenlenen törende, Coşkun Ölçü ve diğer partililere MHP rozeti taktı. Rozet takma törenine il yönetim kurulu üyeleri, Şefaatli MHP İlçe Başkanı Mahmut Ertuğrul, Ülkü Ocakları Başkanı Mustafa Kılıç, İl Genel Meclisi adayları Osman Başçavuşoğlu, Abdullah Yalçınkaya ve partililer katıldı.

            MHP Yozgat İl Başkanı Kaya, MHP'nin toplumun tüm kesimlerini kucaklayan bir yapıya sahip olduğunu söyledi. Kaya, "Herkese kapımız sonuna kadar açık. HAS Partili arkadaşlarımız da bizlere teveccüh gösterip, buyurmuş gelmişler. Biz de başta gönül kapımız olmak üzere partimizin kapılarını kendilerine açtık. Hayırlı, uğurlu olsun." dedi.

            MHP İlçe Başkanı Mahmut Ertuğrul, "Şefaatli'de MHP olarak herkesle iç içe, konuşan, faaliyetlerde bulunan ve çalışan bir partiyiz. HAS Partili arkadaşlarımız da bizim samimiyetimize samimiyetle karşılık verdiler ve bugün bu birliktelik oldu. Allah mahcup etmesin." diye konuştu.

Yorum Gönder

@name x