Zabıta kuaförleri denetledi

20 Mart 2013 Çarşamba 11:18

Erzincan Belediyesi zabıta ekipleri denetimlerini artırarak devam ettiriyor. Zabıta Müdürü Halit Mutlu koordinesinde çalışmalarını sıklaştıran zabıta ekipleri 19 Mart günü Erzincan’da faaliyet gösteren kuaför salonlarını denetledi....

Zabıta kuaförleri denetledi

Erzincan Belediyesi zabıta ekipleri denetimlerini artırarak devam ettiriyor. Zabıta Müdürü Halit Mutlu koordinesinde çalışmalarını sıklaştıran zabıta ekipleri 19 Mart günü Erzincan’da faaliyet gösteren kuaför salonlarını denetledi.

Yapılan denetimlerde eksikleri bulunan esnaf uyarılırken denetimlerin artarak devam edeceğini belirten Erzincan Belediyesi Zabıta Müdürü Halit Mutlu şunları söyledi: "Erzincan Belediyesi Zabıta Müdürlüğü olarak denetimlerimizi hız kesmeden devam ettiriyoruz. Halkımızın daha kaliteli ve hijyenik ortamda hizmet alabilmesi için bundan önce olduğu gibi bundan sonrada denetimlerimize aralıksız devam edeceğiz. Yaptığımız denetimlerde esnaflarımızda bizlere gereken kolaylığı ve hassasiyeti gösteriyorlar. Onlara da çok teşekkür ederiz. İşyerlerinin önüne sattıkları ürünleri koymamaları yönünde yaptığımız uyarıları dikkate alarak kaldırımların daha rahat kullanılmasını sağlayan esnafımıza da ayrıca ve özellikle teşekkür ederiz." dedi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x