Zihni Aldırmaz gece denetiminde

18 Ocak 2013 Cuma 17:31

Adana Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, Gazipaşa Bulvarı’nda gece denetimi yaptı, çalışmalarla ilgili bilgi aldı.Yol Müdürlüğü ekiplerinin çalışmalarını bu kez gece denetleyen Zihni Aldırmaz, Yol Müdürü Hüseyin...

Zihni Aldırmaz gece denetiminde

Adana Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, Gazipaşa Bulvarı’nda gece denetimi yaptı, çalışmalarla ilgili bilgi aldı.

Yol Müdürlüğü ekiplerinin çalışmalarını bu kez gece denetleyen Zihni Aldırmaz, Yol Müdürü Hüseyin Dündar’dan bilgi aldı.

Bulvar esnafı ile selamlaşan ve bir süre sohbet eden Zihni Aldırmaz, çalışmalar tamamlandığında Gazipaşa Bulvarı’nın çok güzel bir görünüme kavuşacağını belirtti. Bulvarın her iki tarafından ikişer metre genişletileceğini kaydeden Zihni Aldırmaz, “Bulvarın altyapısı tamamlandı. Kanalizasyon ve yağmur suyu sistemleri ayrıldı. Eskiyen su bağlantıları değiştirildi. Şimdi asfaltı kaldırıyoruz ve yol için temel çalışmaları yapıyoruz. Daha sonra yeni asfalt dökeceğiz. Orta refüj ve kaldırım çalışmaları da tamamlandığında Gazipaşa Bulvarı çok güzel bir görünüme kavuşacak ve Adana’nın prestijli caddelerinden biri olacak. Daha sonra sıra Atatürk Caddesi’ne gelecek.” şeklinde konuştu.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x