Otomobile çarpan motosiklet sürücüsü yaralandı

24 Aralık 2012 Pazartesi 13:16

Zonguldak’ta yolun kaygan olması nedeniyle otomobile arkadan çarpan motosiklet sürücüsü yaralandı. Kent merkezindeki bir pizza firmasının kuryeliğini yapan Arçin Karasakal’ın kullandığı 67 DS 457 plakalı motosiklet, Fevkani Köprüsü'nün...

Otomobile çarpan motosiklet sürücüsü yaralandı

Zonguldak’ta yolun kaygan olması nedeniyle otomobile arkadan çarpan motosiklet sürücüsü yaralandı.

Kent merkezindeki bir pizza firmasının kuryeliğini yapan Arçin Karasakal’ın kullandığı 67 DS 457 plakalı motosiklet, Fevkani Köprüsü'nün Soğuksu inişinde kayarak önündeki Şemsettin Küçük(54) yönetimindeki otomobile çarptı. Motosiklet sürücüsü Karasakal, çarpmanın etkisiyle kol ve boynundan yaralandı.
Olayın ardından bileğini tutarak ambulansın gelmesini bekleyen kurye, 112 görevlilerine boyunduruk taktırmadı. Sedyeye güçlükle oturtulan Karasakal, ambulansla Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

Olay anının gören bir vatandaş, "Önce gürültü duydum. Sonra baktığımda motosikletin kayarak araca çarptığını gördüm. Köprüdeki kavis nedeniyle fren yapınca yokuş aşağı kaymış. Belediye yetkililerinin bu kavisleri düzeltmesi lazım." dedi.

Pizza firmasına gelen siparişleri teslim ettikten sonra dönüş yolunda kaza yapan kuryenin, hayati tehlikesinin olmadığı öğrenildi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x