Zonguldak'ta silahlı saldırı: 1 ağır yaralı

17 Nisan 2013 Çarşamba 06:15

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde, henüz bilinmeyen bir sebeple kimliği belirsiz şahıs tarafından bacağından vurulan bir kişi ağır yaralandı. Ereğli'ye bağlı Süleymanbeyler köyü mevkisindeki bir iş yerinde bekçi olarak çalışan Mustafa...

Zonguldak'ta silahlı saldırı: 1 ağır yaralı

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde, henüz bilinmeyen bir sebeple kimliği belirsiz şahıs tarafından bacağından vurulan bir kişi ağır yaralandı.

Ereğli'ye bağlı Süleymanbeyler köyü mevkisindeki bir iş yerinde bekçi olarak çalışan Mustafa Duman, evine gittiği sırada bağırma sesi duydu. Sesin geldiği yere giden Mustafa Duman, bir kişinin yerde yattığını fark etti. Duman, durumu jandarmaya bildirdi. İsmi Dursun K. (23) olduğu öğrenilen yaralı şahıs Ereğli Özel Anadolu Hastanesi’ne kaldırıldı.

Neden ve kim tarafından vurulduğu öğrenilemeyen şahıs, daha sonra ambulans ile Düzce’deki İzzet Baysal Üniversitesi Araştırma Hastanesi’ne sevk edildi. Dursun K.'nın, birlikte alkol aldığı arkadaşlarından evine gitmek üzere ayrıldıktan sonra olayın meydana geldiği ileri sürüldü. Jandarma ekipleri olayla ilgili tahkikat başlattı.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x