Bursa’da okullar bir gün tatil

07 Ocak 2013 Pazartesi 17:32

Bursa Valiliği tarafından alınan karar gereği Bursa merkezde tüm okullar kar yağışı ve olumsuz hava koşulları nedeni ile yarından geçerli olmak üzere bir güne süre ile tatil edildi.     Valilikten yapılan açıklamaya...

Bursa'da okullar bir gün tatil

Bursa Valiliği tarafından alınan karar gereği Bursa merkezde tüm okullar kar yağışı ve olumsuz hava koşulları nedeni ile yarından geçerli olmak üzere bir güne süre ile tatil edildi.

    Valilikten yapılan açıklamaya göre, yurdu etkisi altına alan olumsuz hava koşulları ve kar yağışının Bursa’da da etkili olduğu belirtilerek okulların bir gün tatil edildiği belirtildi. Valilik kararı ile Merkeze bağlı Osmangazi, Nilüfer ve Yıldırım ilçelerinden okullar yarın geçerli olmak üzere bir gün süre ile tatil edildi. Ayrıca kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan hamile ve engelliler de yine yarın bir gün süre ile idare izinli sayılacak.
    
    İlçelerde ise okulların tatil durumuna kaymakamlıklar karar verebilecek. Şu anda Büyükorhan ve Orhaneli ilçelerinde de yarın okullar bir günlüğüne tatil edildi.

Yorum Gönder

@name x