"Ben hiç savaşmadım" DİYEN GÜLŞEN ATATÜRK HAVALİMANI SALDIRISINDA ÖLDÜ!

30 Haziran 2016 Perşembe 13:57

Atatürk Havalimanı'ndaki terör saldırısında hayatını kaybeden THY çalışanı Gülşen Bahadır'ın kısa bir süre önce Facebook'taki hesabından "Ben hiç savaşmadım" başlıklı bir yazı paylaştığı öğrenildi.

 Atatürk Havalimanı'ndaki saldırıda hayatını kaybedenler arkalarında yarım kalan hikayeler bıraktı.Saldırıda ağır yaralanan ve bugün sabah saatlerinde vefat ettiği öğrenilen Türk Hava Yolları personeli Gülşen Bahadır'ın annesi Fahriye ve yakınları da cenazeyi almak için Adli Tıp önüne geldi. Anne Fahriye Bahadır, kızının öldüğü ve cenazesinin teşhis ve otopsi işlemlerinin sürdüğünü öğrendiği anda isyan etti.

"BEN HİÇ SAVAŞMADIM"

Gülşen Bahadır'ın 21 Haziran'da sosyal medya hesabından paylaştığı yazıda, "Savaşmıyorum,  direniyorum, seviyorum" diye yazmıştı. 

Bahadır takipçileriyle paylaştığı uzun yazıda, şu ifadeleri kullanmıştı:

"Hayatım boyunca hiç savaşmadım ben ama hiç. Ne istediklerimi almak için ne kendim için ne sevdiklerim için ne hayatın bana vermedikleri için ne de haksızlığa uğradığım için. Gücüm olmadığından değil tercih etmediğimden. Ben tercihimi direnmekten yana kullandım çünkü savaşın hiç bir getirisi olmadığna inanıyorum. Savaşta kazanan yok sadece kaybedilenler var. Geride kalıp hatırlanan tek şey onlar hep bunu gördüm."

Yorum Gönder

@name x