DENİZLİ MHP'DE ATANAN YÖNETİMDEN İSTİFA DEPREMİ!

08 Mart 2016 Salı 15:34

Kurultay tartışmaları dinmek bilmiyor MHP genel merkezi tarafından atanan yönetimlerin ömrü uzun sürmüyor. Atamanın ardından kan kaybı ve devam ediyor.Bu tartışmalar üzücü istifaları beraberinde getiriyor.Bu çok ilginç gelişmelerden biriside Denizli ilinde yaşandı.Bu gelişmeleri dikkatlerinize sunuyoruz,.

DENİZLİ MHP'DE ATANAN YÖNETİMDEN İSTİFA DEPREMİ!
 Denizli Milliyetçi Hareket Partisi’nde sular durulmuyor yeni atanan il yönetiminde Değişim isteyen yönetim kurulu üyelerinden istifalar gelmeye devam ediyor.

Milliyetçi Hareket Partisi yeni İl yönetimine atanan bizler, yapılan uygulamanın her ne kadar hukuki geçerliliği olsa da vicdani geçerliliği olmadığını düşünerek verilen bu görevi kabul etmiyoruz.

Başbuğumuz Alparslan Türkeş’in dediği gibi “Ülkücü Ülkücünün öz kardeşidir.” Partimizin hassas bir dönemden geçtiği bu ortamda kongre ile gelen eski yönetimin sadece kurultay  talep etmesinden dolayı güya cezalandırılmasının bu düstura uygun olmadığını düşünüyoruz. Bizler herzaman birbirimizin yüzüne bakacağız.Ankara’dakiler istedi diye kimseyi dışlama lüksümüz yok.Çünkü bizler Denizli’de yaşıyoruz.

Taşlar yerine oturuncaya kadar böyle bir yönetimde yer almaktansa “Dört duvar arasında ülkücülüğümüzü yaşamayı” tercih ederiz.Hiçbir yerde olmasakda olur.Yeterki Milliyetçi Hareket Partisi daha iyi yerlerde olsun.

Kamuoyuna saygı ile duyurulur.08,03,2016

 

Cemil budak

Ünal İncegür

Hüseyin Erol

Selami Dereli

Hacer Erol

Hüdaverdi Tiryaki

Yorum Gönder

@name x