MERAL AKŞENER 3 İSİMİ NEDEN TEBRİK ETTİ !

25 Şubat 2016 Perşembe 14:36

MHP'de Devlet Bahçeli'ye karşı bayrak açan Meral Akşener, Afyonkarahisar'ın Dinar ilçesinde önemli açıklamalarda bulundu. Akşener, istifa eden Ümit Özdağ'ı, Yusuf Halaçoğlu ile Özcan Yeniçeri'yi kutladı.

MERAL AKŞENER 3 İSİMİ NEDEN TEBRİK ETTİ !

Parti içi muhalefetin sesini iyiden iyiye yükselttiği MHP'de Genel Başkan Yardımcısı Ümit Özdağ istifa ederek olağanüstü kurultay çağrısı yaptı.

Muhalif kanadın en önemli ismi olarak bilinen Meral Akşener de imzacı teşkilatların görevden alınması üzerine harekete geçti.

Kapatılan il teşkilatlarına ziyaretleri sırasında Afyankarahisar'ın Dinar ilçe Belediye Başkanı Saffet Acar'ı ziyarete gelen Akşener yaptığı açıklamada, "Sayın Özdağ, son derece birikimli Türk milliyetçiliğine bilim adamı olarak hizmet eden bir kardeşimizdir. Dolayısıyla son zamanlarda yaşanan mahkeme kapılarına gönderilen bir Milliyetçi Hareket Partisinin ve en sonda ülkücü iradeyi hiçe sayarak kapatılan teşkilatlara yönelik bir tavır olarak değerlendiriyorum. Dolayısıyla Sayın Özdağ'ın bu hareketinin hayırlara vesile olacağına inanıyorum. Hakikaten önemli bir tavır ortaya koymuştur. Hem Özdağ, hem Halaçoğlu, hem Sayın Yeniçeri kendilerini kutluyorum" dedi.

Yorum Gönder

@name x