ÜLKÜ OCAKLARINDAN KUTLU DOĞUM HAFTASI PROGRAMI!

22 Nisan 2016 Cuma 16:10

Osmaniye Ülkü Ocakları Kutlu Doğum Haftası nedeniyle Cumhuriyet Meydanında gerçekleştirdiği etkinlikte vatandaşlara tespih, lokum ve üzerlerinde hadisler yazılı hediyeler dağıttı.

ÜLKÜ OCAKLARINDAN KUTLU DOĞUM HAFTASI PROGRAMI!
 Osmaniye Ülkü Ocakları Kutlu Doğum Haftası nedeniyle Cumhuriyet Meydanında gerçekleştirdiği etkinlikte vatandaşlara tespih, lokum ve üzerlerinde hadisler yazılı hediyeler dağıttı. Kutlu Doğum Haftası nedeniyle bir etkinlik gerçekleştirdiklerini belirten 
Osmaniye Ülkü Ocakları Bayan Birimi Başkanı Melike Şahin, "Hoşgörü dini olan İslam’ın yeryüzüne yayılması için nefer olmuş bireyleriz. Milletimizi bir arada tutan, kaynaştıran, ortak hedeflere yönelten, güç kaynağımız olan İslamiyet’i daha iyi kavramak ve dinimizin bütün güzelliklerini peygamberimizde görmek mümkündür. Hz. Muhammed insanlığa rahmet ve esenlik olarak gönderilmiştir. O da diğer insanlar gibi bir insan iken Allah, O’nu kutsal kitap Kur’an-ı Kerim mesajlarını birlik ve beraberlik, sevgi ve kardeşlik, barış ve hoşgörü, yardımlaşma ve dayanışma, insanın değeri, affedici olma, farklı din ve kültürlerle bir arada yaşama ve insanlar arasında hiçbir aidiyet farklılığı göstermeksizin iletmek göreviyle şereflendirmiştir. Peygamberimizin insanlığa kattığı güzellikleri iyi anlamak mutluluğun anahtarıdır. Bu duygu ve düşüncelerle bu haftada O’nu bir kez daha anlama ve gül kokusunu hissetme adına yapılacak tüm Kutlu Doğum programlarının hayırlara vesile olmasını dileriz.” dedi.

Yorum Gönder

@name x