Okuyucularımızın Sabri Şenel Hakkındaki yorumlarından bazıları;


 Ertuğrul Kalafat:
Şayet MHP den vekil olsaydı kanının son damlasına kadar MHP de görev yapar ve kimse onu satın alamazdı..Çünkü onu satın alacak para daha icat edilmedi.Yüreğinle varol yiğit başkan...

Fuat Meydan: Kıymetli hemşehrim, Değerli akrabam Sabri Bey,Tanımayanlar için ben Hocababamız Ahmet Ezber’in torunu olarak, 
Bu ülkeye hizmet için verdiğin emek, alın teri gibi harcadığın zamanı bizlerde biliyor, Allah’ta biliyor ki boşa gitmeyecektir. 
Öncelikle, Bizler ki Rahmı Hafız Ezber, Arif Bayır, Naci Hoca şenel, Remzi Ezber, Abdul Celil Ezber ve hocababamız Ahmet Hafız Ezber’in torunları olarak saygıyı, sevgiyi kardeşliği, Bu ülke için birlik ve beraberliği, dürüstlüğü ve İman Ahlakı gibi güzel ahlakı öğrendiğimiz ve isimlerini hatırlayamadığım Bu büyüklerimizden Allah razı olsun. Hakkın rahmetine kavuşanları rahmetle anıyor, hayatta olanlara da sağlıklı ömürler diliyorum.
EVET, BU BÜYÜKLERİMİZ BİZLERE AYNI ZAMANDA -AKRABA SAYGISINI- SEVGİSİNİ ÖĞRETTİKLERİ GİBİ KÖTÜLÜĞÜ VE ÖZELLİKLE -FİTNE VE FESAT’ TAN DA UZAK DURMAMIZI DA ÖĞRETTİLER, 
SABRİ BEY BU İTİBARLA SİZLERİ TEKRAR TEBRİK EDİYORUM. ZİRA AKRABALARIMIZ ARASINDAN CESURCA MERTÇE ORTAYA ÇIKIP ADAYLIĞINIZI KOYARAK BU ÜLKEYE HİZMET İÇİN MÜCADELE VERİP, BU HİZMETTEDE KİMSEYİ DE KIRMADAN ÜZMEDEN ADALET ÖLÇÜLERİNDE YÜRÜTTÜNÜZ. 
Siyaset elbetteki ülke için HİZMET ARAÇLARINDAN biridir, Keşke sözde siyasetten bahsedenlerde sizin kadar mertçe ortaya çıkıp siyasi görüşü doğrultusunda ADAYLIKLARINI koysalar dı, akraba olarak desteklemeyenler namerttir. 
Ancak hal böyle olmayıp şahsi fikrini köyde ve akrabaları arasında körü körüne savunmak köye Fitne ve Fesat sokmaktan başka bir şey değildir. Sonuçta Bu davranış olsa olsa ancak akrabalar arasındaki dostluğu saygıyı ve sevgiyi yok eder. Bu ne köye yakışır nede isimlerini saygıyla andığım büyüklerimize. 
Bu itibarla hakkaniyet ölçülerinde yürüttüğün bu hizmet yarışında sizleri tekrar saygıyla selamlıyorum. Allah senden razı olsun.

Mücahit Güngör: Ertuğrul bey çok babayiğit var siz bir kişiyi öneıkarmışsınız


Funda Tosun: Farkli yürekten samimî salt siyasetçi sabri Şenel gonullerimizin başkanı oMücahit Güngör:  Bizde aday adayı olduk bürokraside olduğumuz için sürgün yedik ama bu davamızdan bir adım bile geri atmadık atmayacağız


Ertuğrul Kalafat: ALLAH razı olsun değerli kardeşim.Abide gibi yükseleceksiniz Ülkücü yürekler de bundan emin olunuz..


Mücahit Güngör: Biz bu davaya nefer olarakta hizmet etmekten onur duyduk. Ve dedik ki bu kutsal davanın çilesi bile zevk lidir. Çünkü bu davada kan var göz yaşı var yetim ahı var Allah bunlara ihanet eden suretlerden bizi etmesin.. Selam-saygı-dua


TC Hüseyin Sever: sayın ertuğlul kalafat sayın bozkurt sabrı şenelin damaŕlarındakı dolaşân asil bir türk kanıdır türk oģlü türkdür bir ülkücü hiç bir zamanda üĺkücü kimliğini makam mevki için kullanmadı hatdaki cebinde ülkücü kimliği bile bulundurmadı bozkurt sabri şenelin cocukluğundan ergenlik çağına geçişinden itibaren gerçek ülkücü kimliģini kalbine yerleşdirmişdir merhum başbuğumun aşkıyla birlikde hic bozkurt sabri şenel davasına ihanet edermi davasını satarmı sen nasıl ferizli belediyé mejlis üyesi nadide ülgerle pardon đümenćiyle nasıl kıyaslarsın nadide ďümenciyide ülkücü degil hemşèrim olarak görmekden bilé utanıyorum bu hata nadide ülgerin hatası değil bu hata ferizli teşkilat başkanının vé yönetimınin hatası mejlis üyesi adaylığinı onaylarkan. fiziğine değil ne zamandan beri budavanın içinde olduğuna bakmadikları icin hata téşkilatindadır can dostum bozkurt sabri seneli diķ duruşundân dolayı kutlar yüce rabbimin mükafatlandiracagina kalbiduygularimla inanıyorum yolun açık bahdin ak olsun bozkurt sabri şenel başkanım


Murat Torun Reissss sen önce TÜRKİYE'nin sonrada bizim gönlümüzün sultanısın


Eyüp Kalkan adamsın başkanım


Fatma Çekiç BİZDE DE ÇOK ÖYLELERİ,ALIŞKINIZ İHANETE.


Erhan Yavuz: Biz hic aday olmadik. Ama yinede hala nefer olmaya devamm.


Özay Özkan: Herkes aday olabilir ama herkes dava adamı olamaz herkes SABRI ŞENEL olamaz


Ozan Ahmet Taşkin: --SABRİ ŞENEL gibi samimi dava adamlarının daha da çoğalması lazım.


Müslüm Yaşar: SABRİ ŞENEL BAŞKANIMIZIN HİZMETLERİNİ ÇOK İYİ BİLİYORUZ.HİÇBİR BEKLENTİ OLMADAN SIRF DAVAYA OLAN HİZMETLERİNİ TAKDİRLE KARŞILADIK VE KARŞILIYORUZ.HERKES ADAY OLABİLİR AMA SABRİ ŞENEL AGABEYİMİZİ DAHA İYİ YERLERDE GÖRMEK İSTİYORUZ.

Kadir TURAN: Sabri Şenel... Gün geldi Serdar oldu, önde yürüdü, yol gösterdi. Gü geldi nefer oldu, yılbaşının işaretine riayet ederek gözünü budaktan sakınmadan hedefe yürüdü. Gün geldi yüreğini, gün geldi emeğini feda etti. Yetmedi kazancını paylaştı bu yola ve bu yolun yolcularına. Hala öyle olduğuna dünya ve ahirette şahidim, şahidim, şahidim.

Ben davama karşı asla muhalif bir tavır barındırmam. Ancak seçimde dönen dolapları görsünler dediklerimizin de bir nefis taşıdıklarını bilelim lütfen. O bayan ve ona benzer anlayışta olan bir çok çürük çarıklar maalesef nefsine hakim olamayan içimizdekiler sayesinde istediklerini elde edebiliyorlar. Maya sağlam olmayınca da işte böyle çark eder, kıvırıyor, sıvışır, kayar giderler. Çelik iradeni kardeşlerimiz görev beklerken, buna benzer iradesizler oturmaya kucak beğenisi içinde olurlar.

Davamın öncüleri. "Başkanım, reisim" dediklerimiz bu gibi durumlarda eğer kararlılıkla hareket etmezlerse maalesef buna benzer daha birçok olayı yaşamamız kaçınılmazdır.

Ülkücü, nefsini ayaklarının altına almış, kararlı, dürüst ve Çelik iradeli olmalıdır. Olmazsa işte böyle çürük çarıkların kıvırmalarını bolca müşahade ederiz.

TC Berna Öner: partımızde nadıde gıbı öyle çakallar varkı buyuzden bıryere gelemıyoruz halbukı sabrı baskan duzgun davasını yuregıne koymuş kalıtelı bozkurt duruslu çalışkan degerlı baskanımıza meclıste görmek istıyorum


Fatma Akdemir:  helal olsun. gerçek vatan sever budur.

Mustafa Meriç: sabri şenel budavanın hep çilesini çektıgıne ınandıgım degerlı bır dava adamıdır inşallah olması gerektıgı yerde olacaktır

TC Mehmet Abdioglu: Sabri abaşkanım, Sen gönüllerimizin Başkanısın. Gayretlerin çoktur. Niyetin halisdir. Yazdığın ve paylaştığın her satıra tamamen katılıyorum, çok saygı ve sevgi duyuyorum. Allah Senden razı olsun ve gönlünün muradını versin. Şahsen kendince ben de gayret içindeyim, bilesiniz.

TC Berna Öner:  partımızde nadıde gıbı öyle çakallar varkı buyuzden bıryere gelemıyoruz halbukı sabrı baskan duzgun davasını yuregıne koymuş kalıtelı bozkurt duruslu çalışkan degerlı baskanımıza meclıste görmek istıyorum
Fatma Akdemir: helal olsun. gerçek vatan sever budur.

İsmail Sağır:  Başkanım, gayretiniz, çalışkanlığınız, üstün hizmetiniz bizlere çok güzel örnek ve müthiş enerji kaynağıdır. ALLAH sizden ve cedinizden razı olsun. Geçmişleriniz nur içinde yatsın. ALLAH'ım sizleri Ehl-i Beyte komşu eylesin. Neslinizi DECCAL fitnesinden korusun ve sevdiği seçtiği kullarından eylesin. Sağolun varolun. Ömrünüze bereket.

TC Dost Kafeterya:Mevki Makam'ın peşinde olmak başka bir şey,Dava adamı olmak çok başka bir şey,Mevkiyle Makamla adam olanlar,Mevki Makam gidince adamlıktan olurlar,Sabri Şenel başkanın ben yakından şahidim sırf kendi çabalarıyla imkanları ve gönülden dava arkadaşlarımızla en zor koşullarda yüreğini ortaya koyarak,yılmadan,yorulmadan,eğilmeden Elif gibi dik durarak Türk İslam davası uğruna defalarca aday olup bazan hakettiği sıradan çok daha aşağılarda aday gösterilmesine rağmen,kimseye kırılmadı,gücenmedi,küsmedi azminden Ülküsünden taviz vermeden son yerel seçimlerde Genel merz dahil kimseden maddi manevi destek almadan 39 ilçesi bulunan İstanbul'da Ümraniye gibi bir ilçeden en yüksek oyu aldı bunu herkes biliyor,umarım önümüzdeki genel seçimlerde bu çabanın emeğin alınterinin gereğini birilerei değerlendirir ve hakettiğ sırayı verirler,inanıyorumki dava adamlarını Ülkemiz İnsanımız adına kendi bireysel menfeat hesabı yapmadan,Ülkemiz İnsanımız için faydalı olacağı kanatindeyim,egolarından arınmış nefsi duygularını yenmiş kendini Vatanına Milletine adamış dava adamları ne davasını ne kutsal olan şeylerini hiç bir dünyevi hesap yapmadan Halka hizmeti Hakka hizmet olarak gören gönül insanlarına bu günlerde çok ama çok ihtiyacımız var!Gerçek dava adamları kim olursa olsun,bizim başımızın tacıdır onlara yaptığımız yapacağımız emek alın teri maddi manevi her şeyimiz anamızın ak sütü gibi helal olsun Selam ve Dua ile Allah c.c doğrularla beraberdir...!!!