Ağrı'da kar temizleme çalışmaları gece-gündüz sürüyor

12 Ocak 2013 Cumartesi 20:34

Ağrı'da belediye ekipleri kar temizleme çalışmalarına gece-gündüz aralıksız devam ediyor.         Belediye Başkanı Hasan Arslan, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, son 10-15 gündür 4 defa art arda...

Ağrı'da kar temizleme çalışmaları gece-gündüz sürüyor

Ağrı'da belediye ekipleri kar temizleme çalışmalarına gece-gündüz aralıksız devam ediyor.

        Belediye Başkanı Hasan Arslan, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, son 10-15 gündür 4 defa art arda kar temizleme çalışması yaptıklarını belirtti.

        Ağrı’da yaklaşık 70 santimetre kalınlığında kar olduğunu belirten Arslan, kar temizleme çalışmalarının gece gündüz sürdüğünü kaydetti. Sokaklardaki karları sağa sola savuramadıkları için mecburen iş makineleriyle taşımak zorunda kaldıklarını aktaran Arslan, "Ağrı’mızın ve halkımızın daha rahat ulaşım ve daha güzel bir ortam hazırlamak için gece gündüz demeden Belediye Başkan yardımcıları ve çalışma ekiplerimizle birlikte çalışmalara ara vermeden devam ediyoruz. Ağrı şehir merkezi ve sokaklarının yüzde 70’ine yakın kısmında kar çalışmaları bitti. İnşallah 2–3 gün içerisinde tüm cadde ve sokaklarımızı bitireceğiz. En iyi şekilde halkımızın ulaşımına ve daha iyi şartlar oluşturmak için var gücümüzle belediye olarak çalışacağız." dedi.

Yorum Gönder

@name x