“MHP Antalya'yı alacak“

30 Aralık 2012 Pazar 12:02

Milliyetçi Hareket Partisi’nin Antalya’nın ilçelerinde düzenlediği istişare toplantılarına Korkuteli’nde devam edildi. Korkuteli Belediye Düğün Salonu'nda gerçekleşen toplantıya MHP Antalya İl Başkanı Osman Çetin, il yönetim kurulu...

'MHP Antalya'yı alacak'

Milliyetçi Hareket Partisi’nin Antalya’nın ilçelerinde düzenlediği istişare toplantılarına Korkuteli’nde devam edildi.

Korkuteli Belediye Düğün Salonu'nda gerçekleşen toplantıya MHP Antalya İl Başkanı Osman Çetin, il yönetim kurulu üyeleri, MYK Üyesi Kemal Çelik, MHP Korkuteli İlçe Başkanı Veli Yorulmaz, İl Genel Meclis üyeleri Zeki Tunç, Ali Arslan ve Hüseyin Çil katıldı.

        MYK Üyesi Kemal Çelik, “Korkuteli, Antalya ve Türkiye’de iktidar olacağız.” diye konuştu. Çelik, “Başarılı bir belediye başkanı var. Bu seçimde de Korkuteli’ni çok çalışıp iktidar yapın.” dedi.

    İl Başkanı Osman Çetin ise şunları söyledi: “Kendimizi, il genel meclis ve belediye meclis üyelerimizin hizmetlerini köy köy, mahalle mahalle dolaşıp halkımıza anlatmamız lazım. Bizim köylere gitmeye yüzümüz var. Yüzü olmayanlar düşünsün. Antalya başta olmak üzere büyük şehirleri MHP alacak. Her yerde olduğu gibi Korkuteli’nde de herkes birlik ve beraberlik içinde. Bu gücü seçimde iyi kullanın ve Korkuteli’nde üç hilali dalgalandırmaya devam edin.”


Yorum Gönder

@name x